Aktualności samorządowe
aktualnosc test z galeria

Sampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - AtalantaSampdoria - Atalanta

Więcej
 
Szkolenie wyjazdowe Marina Club - dodatkowe miejsca!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkoleniem wyjazdowym w Hotelu Marina Club informujemy, że zwiększyliśmy limit miejsc noclegowych w hotelu i tym samym wszystkie osoby które do tej pory zgłosiły swój udział w szkoleniu i z powodu braku miejsc zostały zapisane na listę rezerwową po uiszczeniu wymaganej opłaty będą mogły uczestniczyć w szkoleniu .

Więcej
 
Seminarium "Zobowiązania alimentacyjne w międzynarodowych stosunkach rodzinnych"

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi oraz Krajowa Izba Radców Prawnych przy współudziale Europejskiego Stowarzyszenia Prawników w Brukseli zapraszają na jednodniowe seminarium: "Zobowiązania alimentacyjne w międzynarodowych stosunkach gospodarczych. Konferencha odbędzie się 2 września 2016r. w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi.

Więcej
 
Szkolenie wyjazdowe w Hotelu Marina Club

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30 września -2 października 2016 r.  organizowane jest szkolenie wyjazdowe w Hotelu Marina Club Destination Spa *****. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: ewakawczynska@oirp.home.pl oraz uiszczenie opłaty najpóźniej do dnia 12 września 2016 r.

Szczegóły na temat szkolenia

 

Więcej
 
Prace remontowe w Sądzie Okręgowym - utrudnienia dla Radców - informacja

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi w Sądzie Okręgowym w Łodzi i w konsekwencji niemożnością korzystania z dziedzińca przez który prowadzi droga do pokoju radcowskiego w SO w Łodzi przedstawiam dwie możliwości dotarcia do pokoju inną drogą .

Więcej
 
Zaproszenie na seminarium „Trendy na rynku usług prawniczych (...)

Zapraszamy  na godzinne seminarium prowadzone przez prof. Ryszarda Sowińskiego, wspólnika w Naveo Sowiński i Sęk sp.j., o temacie „Trendy na rynku usług prawniczych. Jak je wykorzystać, by odnieść sukces w biznesie?”.

Więcej
 
Oświadczenie Komisji Praw Człowieka Krajowej Rady Radców Prawnych

Dramatyczne wydarzenia w Turcji są z uwagą śledzone przez polskich radców prawnych. Z medialnych doniesień wynika, że likwidacja skutków zamachu stanu przeradza się w walkę z przeciwnikami politycznymi obecnych władz, prowadzoną przy pomocy narzędzi sprzecznych z zasadami demokracji i prawami człowieka (...)

Więcej
 
Wybory zastępców Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP w Łodzi

Termin zgłaszania kandydatów na zastępców Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP w Łodzi został wyznaczony na dzień 31 sierpnia 2016 roku.

Więcej
 
Pierwsze posiedzenie Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Łodzi

We wtorek 12 lipca 2016 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi kadencji 2016-2020.

Więcej
 
III Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10km

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi i Krajowa Izba Radców Prawnych organizują III Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów w Biegu na 10 km. Impreza odbędzie się w dniu 27 sierpnia 2016 roku w Łodzi w ramach VI Biegu Fabrykanta.

Więcej
 
Opinia Prezydium KRRP w sprawie kosztów nieopłaconej pomocy prawnej

Prezydium KRRP na posiedzeniu w dniu 30.06 br. podjęło uchwałę w przedmiocie zaopiniowania projektów rozporządzeń Ministra Sprawiedliwości w sprawie ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej przez radcę prawnego z urzędu oraz rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie opłat za czynności radców prawnych.

Więcej